Individuální online programy:
Online odkudkoli.
S přesně stanoveným harmonogramem!
Ateliér online/
Cesta za úspěšným portfoliem.


Online odkukudkoliv
S presně stanoveným harmonogramem!
Konzultace 1:1Potřebujete profesionálně posunout v prezentaci?
Voucher na služby od visuin na rok 2021


Jakýkoliv kurz, jakákoliv konzultace, jakákoliv částka. Vzdělání vždy bylo a bude to nejlepší, co můžete dát v těchto nejistých časech.
Neotřelá prezentace architekta
"Nový kurz & otevřený"

Online, odkudkoliv, kdykoliv!
Všechny akce pospolu a přehledně.
Kde, co, jak, za kolik, od kolik?

Pár dotazů které vám možná vyvstali v hlavě a odpovědě:

Jaký je rozdíl mezi ONLINE a ONLINE LIVE a LIVE verzí?

ONLINE – je verze tréningu/ kurzu, která je předtočená. Vy si ji můžete pořídit a absolvovat ve vašem tempu, kdy budete chtít. Máte ji navždy.

ONLINE LIVE – je verze tréningu, kde se s vámi spojuje lektor v předem vymezených časech. Část je podpořena online předtočenými lekcemi, které následné zkoušíte, a pak to rozebíráte s lektorem. Většinou online lekce jsou pak dostupné ještě další měsíc po skončeni kurzu, nicméně vám neostane k nim přístup. Tento formát je založen na aktivním osvojení si nových zručností a znalostí a interakci s lektorem.

LIVE verze – je náš klasický formát, kdy přijdete k nám do studia a fyzicky na místě absolvujete náš kurz či workshop.

Jak funguje cena Studentská a Profík?

JE TO O LICENCI – vzhledem k tomu, že našimi klienty jsou buď studenti nebo profesionálové a tudíž potřebují využít výsledné vzděláni k různým účelům, rozdělili jsme naše licence na studentskou a profesionální.

Studentská licence, předpokládáme nekomerční využití, tzn. Pro studentské projekty. Nikoliv pro pracovní účely či následné další učení nebo prodej svých nabytých zručností. Např. vizualizací.

Pro Profesionální licence předpokládáme využití jako podpůrný nástroj v navrhovacím procesu architekta. Tzn. Můžete klientovi prodávat vizualizaci, nebo komerčně pracujete s nabytými zručnostmi. Opět je však předpoklad že dále neučíte nabyté zkušenosti za peníze, ale využíváte je ke zlepšení své vlastní praxe.

Profík i mladší ale na IČO.
Je samozřejmě tedy možné, že student přijde na profesionální licenci, protože si již vede praxi. Taky je možné studentovi dodatečné doúčtovat profesionální licenci a podpořit ho dalším jedním dnem doučení se potřebného know-how pro pracovní / profesionální účely.

Ono se to může zdát, že přece jde o stejné kurzy. Ale to je pouze v názvu. Nicméně obsah školení je v případě studentské verze a profesionální verze odlišný. Zejména v strategii využívaní vizuálního obrazu pro klienta a pro učitele ve škole je diametrálně odlišné. Neradi bychom viděli pak studenty, kteří využívají studentskou zručnost pro komunikaci s klientem, protože je to jednoduše jiná náplň a potřeba než je ve škole.

Student do 25,9 let
2+1 kurz zdarma
Vyber si u nás 3 kurzy a my ti je dáme za cenu dvou!
Nabídka která se neodmítá!
Přijďte, těšíme se na vás!
info@visuin.com