Naše stránky zaznamenávají koláčky - tzv. COOKIES . Pro váš lepší zážitek.
Chápu
Close
OUR COMPANY
Bring your portfolio to life!
Anything you've even dreamed about is possible to realise just at the moment when you decided to win.
Improve your business efficiency
We work hard everyday to make our clients happy.
Apply to participate in our new webinar about social media marketing and building your brand
Třída prezentace #1: O obrazech
This is a summer camp for kids and teens 10-17 years old. It is located on the Adriatic sea in the small coastal village of Pakoštane among pine trees forest and in 10 minutes from the city boat station. Each camper will be welcomed with open arms and exciting activities!
Porfolio
5 550 Kč
– Systém rozvojových konzultací
Portfolio Plus
11 150 Kč
– 1/2 denní Kurz / Jak funguje portfolio
– Komplexní analýza prací a cílů
– Strategie a koncept nového portfolia
– Systém rozvojových konzultací
Hodí se vám když..
Portfolio už máte, v prezentaci se cítíte relativně silní, ale zajímají vás další možnosti zlepšení a nový pohled na vás a vaši práci.

nebo

Už jste u nás byli, Visuin principy portfolia znáte, ale máte nový pracovní cíl/sen a další práce a portfolio si tedy žádá upgrade.

nebo

Jste v architektuře skoro nový a počet prací zatím není moc velký (2 – 3), ale i tak máte chuť udělat pro sebe něco víc.

Hodí se vám když..
Ještě nemáte portfolio, nebo máte, ale cítíte, že to není ono. Že vás nevyjadřuje jako autora. Chcete pochopit, jak to opravdu funguje a vytvořit autorské portfolio prací, které využijete i v budoucnu. Ve škole nebo v praxi.

nebo

Máte už v architektuře něco za sebou, takže prací je 3 – 6 nebo jste byl na více školách (např v rámci erasmu). Chcete si práce dát do kopy tak, aby jejich prezentace vyjadřovala jejich podstatu.

  Průběh
  Ateliér začnete 1. konzultací, kde proběhne základní analýza prací, cíle a koncepce nového portfolia.

  Na dalších 3 průběžných konzultacích se již budeme věnovat čistě jen portfoliu a tomu, co máte zpracované. Dostanete zpětnou vazbu a rady vždy z pohledu prezentace prací, celkové grafiky portfolia, time managementu a pod.

  Průběh
  1. Fáze – Proč a Jak:
  Ateliér začnete Kurzem Portfolio nebo komplexní konzultací (na pořadí nezáleží).

  Kurz pojednává o principech portfolia jako tiskoviny určené k prezentaci prací autora. Mluvíme zde o psychologických aspektech portfolia, grafických principech, time managementu práce a konkrétních ukázkách a rozborů z praxe.

  Komplexní konzultace je naopak zaměřená na vás. Základem super projektu je kvalitní analýza a konkrétní koncept. Souhlasíte?A uplně stejně to platí i pro Portfolio. Na komplexní konzultaci projdeme vaše školní práce a najdeme jejich společné téma; projdeme vaše pracovní cíle a na základě toho určíme jasný osobní koncept, kterého krom krásného portfolia chcete v rámci letního ateliéru dosáhnout.

  2. Fáze – Co:
  5x Průběžná konzultace proběhnou již přímo nad rozpracovaným portfoliem. Zde se už budeme věnovat grafickým pravidlům, kompozici portfolia, kategoriím prací, výkresům, které použít a které ne a pod...Budeme vždy probírat celek i detail portfolia tak, aby naplnilo váš koncept.

  Portfolio Konzultace
  Váš dotaz:
  Odesláním souhlasíte se spracováním vašich údajů.
  Atelier Portfolio
  Váš dotaz:
  Odesláním souhlasíte se spracováním vašich údajů.
  Made on
  Tilda